O nas..

About Us

ABSOLWENT A.G to szkoła językowa działająca od 2008 roku.

Prowadzimy kursy języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzieciom proponujemy kursy połączone z zabawą, młodzieży przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i matury, dorosłym kursy ogólne, specjalistyczne i przygotowanie do egzaminów TOEIC, FCE.

W ABSOLWENT A.G. zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy z dużym doświadczeniem, absolwenci kierunków lingwistycznych, m.in. egzaminatorzy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Opolu specjalizujący się w egzaminach maturalnych, egzaminatorzy ETS Global, lektorzy korzystający ze szkoleń prowadzonych przez metodyków pochodzących z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

Metody i techniki nauczania dostosowujemy do poziomu i potrzeb naszych słuchaczy. Kładziemy szczególny nacisk na nauczanie umiejętności mówienia i posługiwania się językiem obcym w sytuacjach życia codziennego, równocześnie rozwijamy umiejętności pisania, słuchania i czytania.

Naszych uczniów dobieramy pod względem wieku i zaawansowania, co zapewnia wysoki komfort i efektywność uczenia się języka obcego. Dodatkową zaletą są małe grupy (do 8 osób), co zwiększa szanse na szybsze podwyższanie kompetencji językowych.